Chcesz wiedzieć więcej o witaminach i minerałach? Zatrzymaj się i przeczytaj te wskazówki! 

Osiągnięcie celów zdrowotnych nie zawsze jest łatwe.

Musisz robić właściwe rzeczy, a to oznacza, że ​​dowiesz się więcej o swoim zdrowiu. Zacznij od przeczytania poniższych doskonałych wskazówek na temat witamin i minerałów w poniższym artykule.

Witaminy i minerały muszą zostać zsyntetyzowane, jeśli twoje ciało chce ich używać, więc musisz nauczyć się, jak pewne witaminy i minerały mieszają się ze sobą. Na przykład wapń może utrudniać organizmowi wchłanianie żelaza.

Wapń jest integralną częścią siły twoich kości. Potrzebujesz witaminy D do wchłaniania wapnia. Witaminę D można uzyskać na wiele sposobów, w tym światło słoneczne, inne produkty spożywcze, a nawet trochę słońca. Wszystko to poprawia wchłanianie wapnia przez organizm.

Każdy dodatek do posiłku. Witaminy takie jak A, A i E należą do witamin, które należy przyjmować z jedzeniem. Najlepsze są, gdy jesz tłuste potrawy.

Wiele osób zauważa, że ​​ciało zaczyna boleć i nie rozumie dlaczego. Oleje rybne i witamina E są świetne na ból mięśni, ponieważ mogą je złagodzić, jeśli są napięte lub napięte.

Witamina A poprawi układ odpornościowy i spowolni starzenie się skóry. Jednak duże dawki mogą być toksyczne, więc trzymaj się około 2300 IU. Papugi, squash, zielone warzywa liściaste są najlepszym źródłem tej witaminy.

Suplementy witaminowe i mineralne są obecnie ważniejsze. Wysokiej jakości naturalna multiwitamina może wiele zrobić, aby zwiększyć twoje odżywianie.

Zdrowa dieta powinna być również uzupełniona suplementem niechemicznym, który również chcesz dodać. Cynk a ciąża

Mangan jest cudowną witaminą, którą należy regularnie przyjmować w zalecanych dawkach. Mangan przyspiesza rany i pomaga w tworzeniu kości. Służył także do przyspieszenia metabolizmu białek i węglowodanów przez organizm. Możesz zwiększyć dietetyczny mangan, jedząc fasolę, zieloną i czarną herbatę, produkty pełnoziarniste i pijąc czarną lub zieloną herbatę. Możesz także znaleźć suplementy manganu online lub w Internecie.

Przepisane i inne leki mogą wchodzić w interakcje z suplementami. Niektóre interakcje mogą zagrażać życiu. Porozmawiaj ze swoim farmaceutą, aby ustalić, czy mogą wystąpić działania niepożądane suplementu.

Witamina B12 nie zawsze dobrze się wchłania w miarę starzenia się. Możesz jeść dużo bez wchłaniania.

Spróbuj jeść na surowo lub na parze. Gotowanie może wyczerpać witaminy z pożywienia. Gotowane na parze warzywa sprawiają, że smakują dobrze bez pozbycia się witamin. Mrożone warzywa Flash mają przyzwoitą zawartość witamin, tylko upewnij się, że ich nie rozgotowałeś.

Porozmawiaj z lekarzem, aby ustalić odpowiednią dla Ciebie multiwitaminę. Możesz także sprawdzić online w wiarygodnych sklepach, aby dowiedzieć się, które witaminy najlepiej przyjmować, a które nie. Suplementy nie są regulowane przez FDA, więc będziesz musiał przeprowadzić badania na własną rękę.

Teraz wiesz, jakich minerałów i witamin potrzebujesz, aby czuć się najlepiej. To dobry początek w podróży do lepszego samopoczucia. Aby osiągnąć ten cel, musisz skorzystać z tych wskazówek.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.