Komandor doceniona marką na rynku mebli personalizowanychWbrew pozorom, garderoba w ogóle nie musi być wielka, żeby móc bez problemu przechowywać tam stroje oraz utrzymać stosowny porządek. Sprawdzi się ona również jako zabudowa wnęki w ścianie w innym wnętrzu. Jeśli mamy zamiar odseparować garderobę od pokoju, możemy zamontować drzwi przesuwne.

Czy wiesz od czego zacząć?

Jak będzie wyglądać swoja garderoba, zależne jest głównie od tego, co mamy zamiar w niej magazynować. Zależnie od rodzaju rzeczy, które posiadamy, powinniśmy podjąć decyzję, czy w swoich meblach musi znajdować się dużo drążków z wieszakami, szuflad bądź może regałów. Pod uwagę trzeba wziąć także ewentualne dodatkowe miejsce na jakieś urządzenia, jak np. deska do prasowania bądź żelazko.

rewelacyjnym wyborem do niedużej garderoby jest kupno szafy na wymiar. Jest to dobra metoda na zwiększenie miejsca na nasze ubrania oraz różne dodatki. Dobrze jest zdecydować się na kupno mebli na wymiar oferowanych przez firmę Komandor, która słynie z produkcji niezwykle ładownych szaf ubraniowych. Ładowna szafa narożna także jest rewelacyjnym pomysłem, a także zwiększy miejsce na naszą odzież.

Miejsce wymaga aranżacji

Inną metodą, która umożliwi powiększenie przestrzeni użytkowej w Twojej garderobie jest wstawienie drzwi przesuwnych. Jest to dobra decyzja. Dzięki zastosowaniu drzwi przesuwnych zaoszczędzimy nawet do 8 m2 przestrzeni, która jest niezbędna do otworzenia klasycznych drzwi. W takiej sytuacji możemy wybrać dostępne na rynku gotowe rozwiązania lub drzwi przesuwne na wymiar, które można znaleźć w ofercie firmy Komandor.

Pomyśl jak ustawić oświetlenie

Nie należy zapominać, że właściwe meble w garderobie to nie wszystko. Należy zadbać też o oświetlenie. Powinno ono dochodzić do wszystkich półek oraz zakątków pokoju. Gdy dysponujemy dużą przestrzenią na garderobę, poza oświetleniem ogólnym, należy również zatroszczyć się o oświetlenie punktowe. Dobrze jest zastanowić się nad nabyciem LED-ów. Zużywają one mało energii oraz można zamontować je w przeróżnych miejscach, ponieważ mają one przeróżne formy.

A na koniec – lustro

Ostatnim detalem, o którym nie należy zapominać jest lustro. Nie jedynie umożliwi ono swobodne oglądanie się w trakcie wybierania odpowiedniego ubioru, ale też zwiększy ono optycznie pomieszczenie. Gdy Twoja garderoba jest niewielka, dobrze jest zdecydować się na lustro wiszące. W takiej sytuacji warto wybrać zakup szafy z drzwiami przesuwnymi, na których zamontowano lustro.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *