Odzyskiwanie danych poznany firma na ratunek.złamany pendrive odzyskiwanie danych Darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych Android

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Darmowe oprogramowanie Android Data Recovery to doskonały sposób na przywrócenie usuniętych plików z telefonu lub tabletu z systemem Android. To oprogramowanie jest łatwe w użyciu i ma prosty interfejs użytkownika. Pozwoli Ci wybrać pliki, które chcesz odzyskać i będzie skanować urządzenie z Androidem, aby zidentyfikować utracone dane. Program powie Ci również, ile bajtów trzeba odzyskać. Jest bezpieczny w użyciu i nie będzie usunąć swoje pliki.

Darmowe oprogramowanie Android Data Recovery można pobrać i zainstalować na urządzeniu z systemem Android lub komputerze. W przeciwieństwie do płatnych wersji, oprogramowanie jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji. W ten sposób możesz go wypróbować i sprawdzić, czy działa. Możesz również zaktualizować oprogramowanie, jeśli potrzebujesz.

Po pobraniu Free Android Data Recovery, powinieneś podłączyć swoje urządzenie do komputera. Następnie powinieneś włączyć debugowanie USB na swoim urządzeniu. Jest to wymóg w niektórych telefonach z systemem Android. Po włączeniu funkcji debugowania USB, powinieneś następnie uruchomić Free Android Data Recovery. Aplikacja wykryje urządzenie i wyświetli pliki według ich typów.

Korzystanie z Free Android Data Recovery jest bardzo proste. Jeśli przypadkowo usunąłeś jakiś plik, możesz użyć go do odzyskania informacji. Aplikacja pokazuje, ile elementów znajduje się na Twoim urządzeniu i ile miejsca jest na nim dostępne. Pomoże Ci to uniknąć nadmiernego oszczędzania i znaleźć potrzebne pliki. Ale jeśli chcesz odzyskać pliki, będziesz musiał uaktualnić do płatnej wersji aplikacji.

Darmowe oprogramowanie Android Data Recovery jest przeznaczone do odzyskiwania utraconych danych z urządzeń z systemem Android. Może odzyskać utraconą muzykę, zdjęcia, filmy, bazy danych i wiadomości e-mail. Wszystko czego potrzebujesz to komputer i kabel USB do podłączenia urządzenia. Oprogramowanie działa na ponad 6 000 urządzeń z systemem Android. Może odzyskać dane z tabletów Android i pudełek telewizyjnych, jak również.

Tenorshare UltData

Tenorshare UltData for Android data restoration software to świetne narzędzie do odzyskiwania usuniętych plików z urządzenia z systemem Android. Ten program może odzyskać pliki, w tym zdjęcia, filmy, pliki audio i inne. Obsługuje nawet odzyskiwanie usuniętych wiadomości WhatsApp. Niezależnie od tego, czy Twoje pliki zostały usunięte przypadkowo, czy urządzenie zostało zainfekowane złośliwym oprogramowaniem, Tenorshare UltData może pomóc Ci odzyskać pliki.

UltData for Android jest kompatybilna z różnymi urządzeniami i ma doskonały wskaźnik sukcesu. Może odzyskać utracone lub usunięte zdjęcia, filmy, wiadomości WhatsApp i inne pliki z urządzeń z systemem Android bez konieczności rootowania. Jest kompatybilny z większością marek telefonów komórkowych i jest bezpłatny. Użytkownicy mogą pobrać bezpłatną wersję próbną programu i przetestować ją, aby zobaczyć, jak dobrze działa przed zakupem pełnej wersji.

Tenorshare UltData for Android to wiodące narzędzie do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android. Oferuje wyjątkowe funkcje i obsługuje ponad 6 000 różnych urządzeń. Jednak skanowanie urządzenia trwa dłużej niż niektóre inne programy do odzyskiwania danych z systemem Android. Dla tych, którzy szukają bardziej niezawodnej alternatywy, FonePaw Android Data Recovery to świetny wybór.

Oprogramowanie do ekstrakcji danych Tenorshare UltData for Android ma prosty i intuicyjny główny pulpit nawigacyjny. Podkreśla funkcje presetów kopii zapasowych jednym kliknięciem i wymienia obsługiwane typy zawartości. Skanuje tysiące zdjęć i plików treści w ciągu kilku sekund. Po zakończeniu skanowania oprogramowanie rozpoczyna proces tworzenia kopii zapasowej z maksymalną prędkością. Nawet najbardziej początkujący użytkownik komputera może użyć oprogramowania do przeniesienia swoich prywatnych zdjęć.

Oprogramowanie do przywracania danych Tenorshare UltData for Android pozwala odzyskać usunięte pliki zarówno z pamięci wewnętrznej, jak i karty SD bez uprawnień roota. Obsługuje również odzyskiwanie zewnętrznych urządzeń pamięci masowej. Obsługiwana jest większość urządzeń z systemem Android i iPhone.

AnyMP4

Jeśli straciłeś dane na telefonie z systemem Android, możesz użyć AnyMP4 Android Data Recovery 2.0.38 download, aby je odzyskać. Jest to w pełni funkcjonalny i darmowy program. Jednak niektóre nielegalne witryny mogą dystrybuować piracką lub warezową wersję AnyMP4 Android Data Recovery. Pliki te mogą zaszkodzić Twojemu komputerowi i mogą zagrozić Twojej prywatności. Co gorsza, keygeny mogą zawierać konia trojańskiego, który może otworzyć backdoor na komputerze, umożliwiając hakerom przejęcie kontroli nad komputerem i skopiowanie danych.

Aby zainstalować AnyMP4 Android Data Recovery, pobierz go z oficjalnej strony i uruchom go, klikając dwukrotnie ikonę. Gdy program jest uruchomiony, możesz wybrać lokalizację dla odzyskanych plików i kopii zapasowych. Oprogramowanie będzie również automatycznie sprawdzać aktualizacje. Po pobraniu najnowszej wersji oprogramowania możesz dostosować proces odzyskiwania do swoich potrzeb. Na przykład, można wybrać ścieżkę do odzyskanych plików lub wybrać folder wyjściowy.

Kolejną zaletą AnyMP4 Android Data Recovery jest to, że może naprawić uszkodzone urządzenia z systemem Android. Na przykład, jeśli twoje urządzenie ma uszkodzony ekran lub jest zamrożone, możesz użyć go do wyodrębnienia wszystkich ważnych danych z niego. Posiada również funkcję tworzenia kopii zapasowych danych i przywracania, która pozwala na tworzenie kopii zapasowych telefonu z Androidem i przywracanie ich na innym urządzeniu za pomocą jednego kliknięcia.

Kolejną wspaniałą cechą AnyMP4 Android Data Recovery for Mac jest możliwość selektywnego odzyskiwania usuniętych plików z urządzeń z systemem Android. Możesz przywrócić ważne pliki i usunąć te, których nie potrzebujesz. Ponadto, możesz również wyświetlić podgląd odzyskanych plików przed ich przywróceniem. Program obsługuje wiele urządzeń z systemem Android, w tym Samsung Galaxy Series, HTC, LG, HUAWEI Ascend Mate7 i Motorola. Proces odzyskiwania jest szybki i łatwy, jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi urządzeniami z systemem Android.

EaseUS MobiSaver

EaseUS MobiSaver to program do odzyskiwania danych mobilnych, który pozwala odzyskać utracone dane z telefonów z systemem Android. Oprogramowanie działa dobrze dla urządzeń z systemem Android i zapewnia łatwe opcje tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych. Aby skorzystać z programu, najpierw podłącz swój telefon do komputera. Wybierz tryb USB, który obsługuje „Urządzenie multimedialne (MTP)”. Upewnij się, że zainstalowałeś sterownik USB na swoim komputerze i upewnij się, że telefon komórkowy jest prawidłowo podłączony. Po zakończeniu uruchom ponownie aplikację i sprawdź najnowszą wersję programu.

EaseUS MobiSaver sprawdza się również w przypadku urządzeń z systemem iOS. Posiada możliwość odzyskiwania danych z iCloud oraz iTunes. Może również odzyskać usunięte pliki bezpośrednio z urządzeń z systemem iOS. Po zrootowaniu, możesz również użyć EaseUS MobiSaver dla iOS.

Oprogramowanie działa na większości urządzeń z systemem Android. Oferuje czystą metodę i niezawodne środki ochrony prywatności i bezpieczeństwa danych. Pozwala również na podgląd możliwych do odzyskania danych. Możesz odzyskać pliki multimedialne, wiadomości WhatsApp i załączniki za pomocą tego programu. Ponadto EaseUS MobiSaver for Android działa również na systemach operacyjnych Windows. A oprogramowanie posiada szereg funkcji, które dopasują się do Twoich potrzeb.

Jeśli straciłeś ważny plik z urządzenia z systemem Android, zawsze możesz użyć EaseUS MobiSaver, aby odzyskać plik. Oprogramowanie jest łatwe w użyciu i automatycznie wykrywa urządzenia z systemem Android. Po pobraniu i zainstalowaniu go, możesz zeskanować pliki i odzyskać je. Po zakończeniu procesu skanowania możesz wyświetlić podgląd odzyskanych plików, aby upewnić się, że nadal nadają się do użytku.

Przed użyciem EaseUS MobiSaver do odzyskiwania usuniętych plików, należy upewnić się, że urządzenie jest podłączone do komputera z systemem Windows. Jeśli Twój telefon ma włączone debugowanie USB, powinieneś pozwolić programowi na dostęp do urządzenia. Oprogramowanie przeanalizuje pamięć telefonu i znajdzie usunięte pliki. Następnie można wybrać i przywrócić potrzebne pliki. Oprogramowanie ma możliwość odzyskiwania różnych formatów plików.

Wiertło tarczowe

Jeśli przypadkowo usunąłeś plik na telefonie lub tablecie z systemem Android, możesz go odzyskać za pomocą Disk Drill do odzyskiwania danych z systemu Android. Oprogramowanie może skanować urządzenie i określić, jakie pliki są możliwe do odzyskania. Następnie wyświetla pliki i pozwala zapisać je na komputerze lub przenieść je z powrotem do urządzenia z systemem Android. Proces odzyskiwania może trwać kilka godzin, w zależności od wielkości przestrzeni dyskowej na urządzeniu.

Disk Drill obsługuje wiele urządzeń z systemem Android, od zrootowanych telefonów po tablety. Obsługuje również tryb pamięci masowej USB i może uzyskać dostęp do partycji pamięci. Może odzyskać dane ze smartfonów Nexus i Samsung, a także tabletów z systemem Android. Podczas gdy nowsze wersje systemu Android mogą wymagać rootowania, to narzędzie może poprowadzić Cię przez ten proces. Dzięki temu możesz zmaksymalizować wskaźnik odzyskiwania danych.

Disk Drill jest łatwy do pobrania i użytkowania. Pozwala przywrócić usunięte pliki z urządzeń z systemem Android, nawet jeśli zostały one fabrycznie zresetowane. Obsługuje również karty SD, dyski flash i dyski SSD. Oprócz nich działa również na wewnętrznej pamięci masowej smartfonów. Jest kompatybilny z większością urządzeń z systemem Android, w tym Nexus 4 i Nexus 5.

Podczas gdy oprogramowanie do odzyskiwania danych Android specjalizuje się w przywracaniu prostych plików, Disk Drill for Android może przywrócić prawie każdy plik, w tym usunięte wiadomości tekstowe. Korzystając z wielu metod odzyskiwania, to oprogramowanie może odzyskać usunięte dokumenty, zdjęcia, filmy, wiadomości e-mail i bazy danych. Ponieważ jest zakorzeniony, może również uzyskać dostęp do pamięci wewnętrznej TV boxów i innych urządzeń z systemem Android.

Inną cechą tego oprogramowania jest jego zaawansowane algorytmy skanowania. Może wykonywać odzyskiwanie na kartach SD i dyskach flash USB i odkryć odzyskiwalne pliki w ponad 400 różnych formatach. Może również odzyskać pliki z sformatowanych dysków lub zewnętrznych dysków twardych. Może nawet odzyskać dane z pustego Kosza.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]