Odzyskiwanie danych usługa.złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać usunięte pliki z telefonu z systemem Android

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Android to przydatne narzędzie do odzyskiwania usuniętych plików z telefonu z systemem Android. Po usunięciu pliku na urządzeniu z systemem Android, urządzenie traktuje przestrzeń jako „pustą” lub „brakującą” i nadpisuje stary plik nowym. Oznacza to, że plik jest „stracony”, ponieważ nie znajduje się w koszu. Jeśli chcesz odzyskać usunięte pliki z telefonu z Androidem, musisz pobrać narzędzie do odzyskiwania danych Androida.

Recoverit

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recoverit Android pozwala odzyskać utracone dokumenty, zdjęcia, filmy i więcej z urządzenia z systemem Android. Możesz użyć tego programu do przywrócenia danych z różnych urządzeń, w tym telefonu, tabletu lub pudełka TV. Oprogramowanie posiada wiele funkcji, w tym możliwość odzyskiwania danych z kart SD. Aby skorzystać z Recoverit, podłącz swoje urządzenie do komputera i włącz tryb „Mass Storage”. Po podłączeniu karty, oprogramowanie rozpocznie skanowanie systemu plików w poszukiwaniu utraconych danych.

Po zeskanowaniu karty SD lub pamięci wewnętrznej, oprogramowanie Recoverit Android do odzyskiwania danych przywróci twoje usunięte media i inne dane. Możesz zobaczyć swoje pliki w okienku podglądu oprogramowania. Wyświetla on również nazwę, typ i wersję twojego urządzenia. Można również wybrać Bajty, które chcesz odzyskać. Po wybraniu plików, można kliknąć na zielony przycisk „Odzyskaj” w prawym górnym rogu programu. Alternatywnie, można wybrać 'Home’ z menu po lewej stronie.

Chociaż oprogramowanie do odzyskiwania danych Recoverit Android jest przeznaczone dla komputerów z systemem Windows, jest również kompatybilne z komputerami Mac i telefonami komórkowymi. Skanuje szybko i nie spowolni twojego komputera. Oferuje również prosty interfejs, wymagający tylko kilku kliknięć. Dobrą cechą jest duży podgląd plików, który ułatwia identyfikację utraconych plików. Odzyskiwanie wideo, jednak nie jest jednym z jego najmocniejszych funkcji, ale warto zauważyć, że ta funkcja ma się poprawić w przyszłych wydaniach.

Po wybraniu odpowiedniego oprogramowania do odzyskiwania danych android, możesz rozpocząć proces ratowania danych. Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recoverit Android może przywrócić utracone dane w różnych formatach. Oprócz przywracania usuniętych plików, Recoverit ma również możliwość odzyskania utraconych danych spowodowanych utratą partycji i uszkodzeniem urządzenia pamięci masowej. Użytkownicy mogą również wybrać pomiędzy szybkim lub głębokim skanowaniem. Dodatkowo można przeglądać pliki, które chcemy odzyskać, zanim oprogramowanie rozpocznie proces.

Wiertło tarczowe

Jeśli szukasz skutecznego i niezawodnego narzędzia do odzyskiwania danych, wypróbuj Disk Drill. Ta aplikacja jest kompatybilna z urządzeniami z systemem Android i obsługuje ponad 400 typów plików. Obejmuje to formaty audio, obrazów i dokumentów. Pozwala również użytkownikom na podgląd plików przed odzyskaniem, co czyni proces jeszcze łatwiejszym.

Aplikacja może skanować urządzenie, aby zlokalizować utracone dane. Ma również wbudowane funkcje ochrony danych, takie jak Recovery Vault, który zachowuje metadane plików. Ponadto posiada funkcję Guaranteed Recovery, która zapisuje pełne kopie plików. Proces skanowania zajmie kilka godzin, w zależności od wielkości pamięci masowej.

Disk Drill jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android, w tym zrootowanymi. Obsługuje odzyskiwanie danych z pamięci wewnętrznej i zewnętrznych kart pamięci. Może przywrócić usunięte pliki, zdjęcia, filmy i dokumenty. Darmowa wersja próbna pozwala użytkownikom wypróbować ją za darmo przez kilka dni. Jednak niektóre funkcje mogą nie działać.

Disk Drill można pobrać i zainstalować za darmo. Proces instalacji jest prosty. Jedyne co musisz zrobić to podać dane uwierzytelniające administratora. Po instalacji powinieneś być w stanie odzyskać do 500MB danych za darmo. Jest również wyposażony w dodatkowe narzędzia do ochrony danych. Jeśli chcesz bardziej zaawansowanych funkcji, możesz kupić wersję pro programu.

Oprócz bezpłatnej wersji próbnej, Disk Drill posiada wiele innych funkcji umożliwiających odzyskanie usuniętych plików. Zawarty w programie skarbiec ochrony danych może chronić określone pliki przed przypadkowym usunięciem, a także przechowuje wszystkie metadane związane z usuniętymi plikami, dzięki czemu dane można odzyskać jednym kliknięciem. Ponadto Disk Drill może również tworzyć kopie zapasowe urządzenia na poziomie bajtów. Te kopie zapasowe zawierają usunięte pliki, co umożliwia ich szybkie odzyskanie.

Jihosoft

Jihosoft Android Data Recovery to łatwe w użyciu narzędzie do odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android. Wszystko czego potrzebujesz to urządzenie z systemem Android z kompatybilnym OS i kabel USB. Pamiętaj, aby zainstalować odpowiednie sterowniki przed rozpoczęciem procesu instalacji. Jihosoft Android Data Recovery jest dostępny do pobrania ze strony produktu Jihosoft.

Ta aplikacja to świetny wybór do odzyskiwania usuniętych danych z urządzeń z systemem Android, które obejmują zdjęcia, muzykę, filmy i dokumenty. Może nawet odzyskać dane z wewnętrznej pamięci masowej i kart pamięci. Oprócz odzyskiwania plików, ta aplikacja jest również w stanie odzyskać usunięte kontakty. Może odzyskać usunięte kontakty, a także przywrócić je w formacie VCF, CSV i HTML.

Interfejs Jihosoft Android Data Recovery pozwala użytkownikom wybrać typ danych, które chcą odzyskać. Może odzyskać kontakty, historię połączeń i obrazy z kart pamięci. Może również odzyskać wiadomości z telefonów z systemem Android. Program działa na prawie wszystkich urządzeniach z systemem Android 2.1 do Android 9.0.

Innym świetnym narzędziem do odzyskiwania utraconych danych jest Samsung Data Recovery, który jest kompatybilny z większością urządzeń z systemem Android. Może odzyskać usunięte pliki z pamięci wewnętrznej i kart pamięci bez konieczności rootowania telefonu. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs sprawia, że jest łatwy w użyciu i pozwoli Ci na podgląd odzyskanych plików. Jest on również dostępny w wersji próbnej. Możesz wypróbować oprogramowanie przez 30 dni za darmo przed podjęciem decyzji o zakupie.

Oprogramowanie Jihosoft Android Data Recovery to skuteczne i łatwe w użyciu narzędzie do odzyskiwania danych dla użytkowników Androida. Może przywrócić usunięte pliki z telefonów z systemem Android z różnych powodów. Niezależnie od tego, czy został przypadkowo usunięty, z powodu ataku wirusa, czy z powodu innego nieprzewidzianego zdarzenia, to oprogramowanie uratuje utracone pliki.

FonePaw

Jeśli masz usunięte pliki z telefonu z systemem Android, możesz je odzyskać za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych android FonePaw. To oprogramowanie może skanować pamięć wewnętrzną urządzenia i kartę SD i odzyskać usunięte dane. Obsługuje również wiele różnych formatów plików i typów plików. Ponadto, wykorzystuje przetwarzanie równoległe do odzyskiwania usuniętych plików z różnych urządzeń pamięci masowej.

FonePaw jest powszechnie chwalony przez tysiące użytkowników i ma pewne zalety w stosunku do innych narzędzi do odzyskiwania danych. Jest łatwy w użyciu, nie ma skomplikowanych instrukcji i obsługuje dwa różne tryby odzyskiwania. Jest również darmowy do pobrania. To oprogramowanie oferuje również wersję próbną, która pozwala użytkownikom sprawdzić funkcje oprogramowania przed zakupem zarejestrowanej wersji.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych android FonePaw to aplikacja desktopowa dostępna zarówno dla komputerów z systemem Windows jak i Mac. Może odzyskać pliki ze wszystkich typów urządzeń pamięci masowej, w tym pamięci wewnętrznej, karty SIM i zewnętrznych kart SD. Obsługuje również wiele różnych typów plików, w tym obrazy, audio, wideo i dokumenty.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych android FonePaw jest kompatybilne z wieloma urządzeniami z systemem Android. Pozwala również użytkownikom na podgląd danych przed przywróceniem ich do urządzenia. Może również odzyskać usunięte pliki z kart SD. Oprogramowanie jest łatwe w użyciu i obsługuje kilka formatów plików. Istnieją jednak pewne ograniczenia FonePaw.

Podczas gdy FonePaw jest niezawodnym programem do odzyskiwania danych, możesz również chcieć wypróbować kilka innych opcji. Wiele z alternatyw jest chwalonych przez użytkowników i może odzyskać różne typy plików.

Dr. Fone

Jeśli kiedykolwiek straciłeś ważne dane ze swojego smartfona z systemem Android, to znasz problem ekranu startowego i utraty wszystkich ważnych plików. Dobrą wiadomością jest to, że istnieją sposoby, aby naprawić swój smartfon i odzyskać pliki za darmo. Ale jeśli nie jesteś technikiem, to będziesz potrzebował programu takiego jak Dr. Fone, aby Ci pomóc. To oprogramowanie jest doskonałym sposobem, aby odzyskać wszystkie utracone pliki, w tym zdjęcia, filmy, dokumenty, a nawet pliki audio.

Oprogramowanie obsługuje wiele popularnych urządzeń z systemem Android i odzyskuje pliki różnych typów. Obejmuje to zdjęcia, dokumenty i kontakty. Skanuje bezpośrednio do urządzenia z systemem Android i pozwala na podgląd danych przed ich odzyskaniem. Jednym z minusów tego narzędzia jest to, że skanuje urządzenie zbyt wolno, ale prędkość odzyskiwania jest szybka.

Choć w ostatnich latach smartfony stały się coraz bardziej niezawodne, nadal nierzadko zdarza się, że tracimy na nich cenne dane. Co gorsza, złamanie telefonu może wymazać wszystkie znajdujące się na nim dane. Na szczęście oprogramowanie do odzyskiwania danych androidowych Dr Fone firmy Wondershare może pomóc w odzyskaniu utraconych plików i przywróceniu ich do rozbitego telefonu.

Kolejnym świetnym narzędziem do odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android jest Apeaksoft. Może on skanować uszkodzone urządzenia i odzyskiwać utracone dane. Ten program jest łatwy w użyciu i wymaga tylko komputera i kabla USB do pracy. Oprogramowanie jest dostarczane z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Obsługuje wiele formatów plików i może przywrócić dane z większości typów urządzeń z systemem Android.

Po zainstalowaniu oprogramowania możesz podłączyć swoje urządzenie z Androidem za pomocą kabla USB. Po podłączeniu włącz debugowanie USB na swoim urządzeniu i rozpocznij proces odzyskiwania. Program przeskanuje Twój telefon i wybierze pliki, które chcesz odzyskać. Po wybraniu plików, które chcesz odzyskać, kliknij „Odzyskaj” w prawym dolnym rogu.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]