Stylizacja rzęs – warto czy nie?Stylizacja rzęs bądź też po prostu przedłużanie rzęs to zabieg, który cieszy się dużą popularnością wśród kobiet w różnym wieku. Jeszcze kilka lat temu na przedłużanie rzęs decydowały się panie głównie przed ważnymi wydarzeniami w tym np. przed ślubem. Obecnie stylizacja rzęs stała się sposobem na to, by wyglądać atrakcyjnie na co dzień. Czy jednak takie zabiegi są warte uwagi? Czy warto zdecydować się na stylizację rzęs? Sprawdzamy!

Stylizacja rzęs – zalety

Niestety natura nie wszystkie kobiety obdarza naturalnie pięknymi rzęsami, więc stylizacja rzęs daje możliwość poprawienia wszelkich mankamentów. Przedłużając rzęsy, sprawiamy, że stają się gęściejsze, grubsze oraz dłuższe. Efektem stylizacji są długie i gęste rzęsy, które przyciągają spojrzenie i sprawiają, że kobiety czują się atrakcyjniejsze. Okazuje się zatem, że https://www.katarzynabarth.pl jest w stanie sprawić, że kobiety mogą nabrać większej pewności siebie, poczuć się dobrze w swojej skórze i przełamać swój strach przed nawiązaniem bliższych relacji z płcią przeciwną. Na korzyść tego typu zabiegów przemawia również fakt, że otrzymany efekt utrzymuje się zwykle od 3 do 6 tygodni. Oznacza to, że przez ten czas nie musimy malować rzęs, a więc oszczędzamy na maskarze, jak również na czasie, który byśmy musiały poświęcić na domową stylizację rzęs.

Stylizacja rzęs – wady

A co z wadami stylizacji rzęs? Czy tego typu zabiegi mają jakieś słabe strony? Choć stylizacja rzęs niesie ze sobą szereg zalet, to nie jest to rozwiązanie wolne od wad. Głównie dlatego, że stylizacja rzęs wymaga ogromnej cierpliwości. Zabiegi zwykle trwają 2-3 godziny, a w ich trakcie należy mieć cały czas zamknięte oczy. Niektóre panie są bardzo zniecierpliwione i trudno im wysiedzieć w jednym miejscu przez tyle czasu. Jednak dla efektu pięknych rzęs oraz przykuwających wzrok oczu warto czasami się pocierpieć. Poza tym to tylko jeden z kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych, więc decydując się regularną stylizację, szybko można się przyzwyczaić. A co z innymi wadami? Niektóre panie podają, że koszt zabiegu jest drogi. Tylko zapominajmy o tym, że efekt utrzymuje się do kilku tygodni i w tym czasie nie musimy używać maskary, więc koszty stylizacji równoważą się z zakupem dobrego tuszu do rzęs.https://pl.wikipedia.org/

Stylizacja rzęs – zdecydować się czy nie?

Jaka będzie ostateczna odpowiedź? Warto zdecydować się na stylizację rzęs, czy też nie? Taka decyzja powinna być podjęta indywidualnie, po dobrym przemyśleniu. Jednak widać, że mamy do czynienia z rozwiązaniem, które może pomóc nam zniwelować mankamenty w swojej urodzie i podnieść swoje samopoczucie, czy atrakcyjność. Dlatego, jak dla nas warto zdecydować się na stylizację rzęs.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *