Zdobądź Sobie Samochód, Którego Zawsze ChciałeśKupując samochód, należy upewnić się, że można uzyskać najlepszą wartość.

To nie jest łatwe, gdy masz dokuczliwy sprzedawców próbuje wycisnąć każdy ostatni bilon z was. W tym artykule pokażemy, jak to zrobić dobrze.

Przejaś samochód, który wybrałeś online przed wyjazdem do dealera. Naprawdę powinieneś postawić stopę na parceli dealera po dokonaniu decyzji dotyczącej pojazdu, który zamierzasz kupić. Wykonaj badania online, aby dowiedzieć się specyfikacje i ocena, które są dla Ciebie ważne.

Wiedzieć, jaki rodzaj pojazdu chcesz przed udaniem się do dealerskiej. Wyszukaj informacje w trybie online, aby dowiedzieć się, co jest najlepsze dla budżetu i rodziny. Badania te będą również daje wyobrażenie o cenie, że naprawdę powinieneś płacić za konkretnego pojazdu.

Przed zakupem używanego samochodu poproś niezależnego mechanika, aby się zajrzał. Jeśli krupier nie pozwoli ci zabrać ze sobą własnego mechanika, udaj się gdzie indziej. Mechanik pomoże Ci zidentyfikować problemy i rozpoznać oznaki wraku, jeśli kupujesz używany samochód.

Nie płać ceny naklejki za samochód. Dealer nie spodziewa się, że dużo, gdy sprzedają samochód.

Uchylenie dużego bloku czasu, aby spędzić w każdym dealership. Nigdy nie chcesz czuć rzucał się tak, że zobowiązujesz się do czynienia, że nie są naprawdę wygodne. Daj sobie całe popołudnie. Jeśli jesteś naprawdę krótki na czas, nie bój się opuścić i wrócić innego dnia.

Przed zakupem samochodu, przetestować go.

Nawet jeśli wcześniej test napędzany tej samej Marka i model, trzeba upewnić się, że ten samochód dobrze się jeździ. Nie może być coś nieco innego o tym, lub mechaniczne wady, że nigdy nie będziesz świadomy bez jazdy.

Podczas dokonywania zakupu pojazdu Pomyśl o tym, jak gospodarka paliwowa może mieć wpływ na Ciebie. Może czujesz potrzebę zakupu V-8 można holowania rzeczy.

Jeśli nie jesteś pewien, że możesz oprzeć się wysokociśnieniowym parcelom sprzedażowym, nie idź na zakupy samochodowe w pojedynkę. Zabierz ze sobą znajomego lub krewnego, aby pomóc Ci negocjować ceny i zadać ważne pytania. Musisz poinformować swojego partnera o swoim budżecie i twoich potrzebach, zanim trafisz do dealera.

Zakup nowego samochodu może być wyczerpujący, a także ekscytujący. Zanim jeszcze trzeba wyjść z domu, można zrobić zakupy wokół, sprawdzając kilka porównywarek internetowych. Istnieje kilka stron internetowych, które konsolidują informacje od różnych prywatnych właścicieli i dealerów, dzięki czemu można przeprowadzić porównanie obok siebie zakupy różnych pojazdów i ich udogodnień i ceny wywoławczej. Możesz użyć tych zasobów, aby przebić się przez opcje, aby znaleźć idealny wybór, co po prostu sprawia, że rzeczy łatwiejsze i szybsze.

Odwiedź Auto Show, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych samochodach. Auto pokazy zapewnić ty rezygnować pewien jedyny w swym rodzaju sposobność wobec czynić Side-przy-Strona porównań od różny pojazdy w jeden dach. Ono wola także dawać ty pewna ilość dobrze-biegły społeczeństwo w jeden osiedlać.

Jeśli znajdziesz samochód, który chcesz, spędzić czas dokładnie sprawdzając go. Poszukaj zarysowania lub wgniecenia obszarów wokół samochodu na zewnątrz. Sprawdź na wewnętrznej powierzchni tapicerki łzy i dywan plamy. Pamiętaj, że samochód należy do Ciebie, gdy go kupisz. Obejmuje to wszelkie szkody

Jednym z najlepszych razy na zakupy do nowego samochodu jest pod koniec miesiąca. Możesz być ostatnią sprzedażą, którą dealer musi dokonać przydziału na miesiąc. Go na zakupy w ostatnim tygodniu miesiąca, zająć kilka dni do negocjacji i dostaniesz dobrą ofertę.

Kiedy sprzedawca przedstawia swoją ofertę menedżerowi, powinieneś wiedzieć, że oferta, którą ci przywiozą, nadal nie jest najniższa, jaką możesz uzyskać. Daj im kolejną kontrofertę, a oni dadzą ją swojemu menedżerowi. Cena powinna w tym momencie obniżyć. Jeśli są chętni do sprzedaży, to może być tak niskie, jak pójdą.

Wykonaj odpowiednie badania przed wizytą w samochodzie. Spójrz na miejsca online i miejsc takich jak czasopisma, czy można dowiedzieć się, które pojazdy odpowiadają Twoim potrzebom najlepiej. Otrzymasz wspaniałe informacje na temat ceny każdego pojazdu w ten sposób. To daje istotne informacje, które pomogą Ci uzyskać dealerskiej i zacząć patrzeć na samochody.

Nie bądź przytłoczony przez nachanego sprzedawcę. Należy pamiętać, że ich przyjazne zachowanie jest tylko aktem. Powinieneś poświęcić kilka dni, aby pomyśleć o ofercie, którą ci oferują, zamiast pozwolić im przekonać cię do zakupu samochodu od razu.

Zachowaj elastyczność w odniesieniu do samochodu, z którego będziesz w końcu. Ogólnie rzecz biorąc, duzi producenci będą mieli modele, które mogą być tym, czego szukasz. Każdy z nich ma własną wersję kompaktowego. Kiedy porównasz cenę, możesz znaleźć najlepszą ofertę.

Skonsultuj się z przyjaciółmi, a nawet społecznościami internetowymi, na temat różnych dealerów, z którymi pracowali. Mogą one zaoferować przydatne informacje o tym, które partie do odwiedzenia, a które są najlepiej unikać. Porozmawiaj z ludźmi o konkretnych kwestiach, takich jak obsługa klienta później i jak ich samochód jest około sześciu miesięcy od dnia, w którym go kupili. Jeśli usłyszysz kilka zaleceń dla tego samego miejsca, pamiętaj, aby spróbować.

Po przeczytaniu tych wskazówek, powinieneś wiedzieć, jak radzić sobie ze sprzedawcami przy zakupie pojazdu. Nie znajdziesz się bombardowani nieznanymi tematami, a będziesz przygotowany do stawienia czoła ich taktyce. Pamiętaj o tych pomocnych wskazówkach podczas uruchamiania.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.